2024. Szeptember 16. 12:14, hétfő | Helyi sport
Forrás: Szabó József

Molnos Norbert kétszeres magyar bajnok

Megkezdték az őszi versenyszezont a birkózók.

Csepelen, a KIMBA csarnokában három kiskunfélegyházi versenyző állt rajthoz a Felnőtt Magyar Bajnokságon. Mindhárman remekül küzdöttek, közülük ketten a dobogóra is felállhattak. Az egyetemi tanulmányait megkezdő Biblia Róbert kevesebb felkészüléssel is tudott két győzelmet szerezni a 74 kg-osok között, ezzel a legjobb 8 közé tudott bekerülni. A női mezőnyben, a 65 kg-os Tapodi Rebeka esélyes volt az aranyéremre, de az első mérkőzését elkapkodta, ám a továbbiakban mindenkit legyőzött ezzel ezüstérmet szerzett.

A 70 kg-os súlycsoportban tavaly is Molnos Norbert győzött és sikerült megvédenie elsőségét. Immár kétszeres magyar bajnok a korondi fiatalember, aki már harmadik éve tanítja a félegyházi fiatalokat edzőként, mellette példát mutat sportszeretetből.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Szeptember 11. 17:41, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024.09.07-én a kiskunfélegyházi Zöldmező Lovassport Egyesület szabadidős lovas versenyt rendezett. A verseny az MLSZSZ szabályzata alapján került lebonyolításra.

2024. Szeptember 03. 15:11, kedd | Helyi sport

Dobos Eszter ismét szép eredményt ért el

2024. szeptember 1-én a kiskunfélegyházi Zöldmező Lovassport Egyesület csapata Balástyára látogatott, ahol a Leon-Cavallo Lovarda rendezésében egy színvonalas versenyen vett részt.

2024. Szeptember 03. 13:06, kedd | Helyi sport

Augusztusi Koppány Bajnokok

2024. augusztus 17-én a Dél-Alföldi Régiós Történelmi VS. 5 fordulóján vett részt a Koppányok egyik csapata.

2024. Augusztus 21. 10:15, szerda | Helyi sport

Magyar ezüst az U17-es birkózó-világbajnokságon

Czakó Zoltán megszerezte a magyar birkózó-válogatott első érmét a jordániai Ammánban zajló U17-es világbajnokságon.