Hírek
2014. Június 15. 20:13, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Motorkerékpár és személygépkocsi ütközött össze
Mindkét személy megsérült a Soltvadkerten történt balesetben.
Az 53-as főút Soltvadkert belterületén lévő szakaszán egy személygépkocsi és egy motorkerékpár ütközött össze 2014. június 15-én 15 óra 13 perckor.
Egy személygépkocsi közlekedett Kiskőrös felől Soltvadkert központja felé, majd egy útkereszteződésben balra akart kanyarodni. Az autót ekkor már előzte egy motorkerékpár, akinek a vezetője már nem tudta elkerülni az ütközést. Az elsődleges orvosi vélemény alapján a motor vezetője, egy kisapostagi férfi könnyebben, utasa, egy nő súlyosan megsérült, őket a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 30. 08:55, vasárnap | Kék hírek
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy fővárosi, V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak szombat éjjel - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon vasárnapra virradóra.
2025. November 17. 07:31, hétfő | Kék hírek
Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik a közutakon
Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki az az országos közlekedésbiztonsági akció, amely ma kezdődik a közutakon.
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
