Hírek
2016. December 07. 17:09, szerda |
Helyi
Forrás: Adrienn
Mozifilmmel jutalmazta az óvodásokat a Mikulás
A tavalyi évhez hasonlóan, idén is meglepte az óvodásokat a Mikulás egy mozilátogatással és természetesen azt követően ajándékkal is.
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata ismét megrendezte a Petőfi Mozi üzemeltetője Reményi Richárd és a Szalai Busz Kft. támogatásával a Mikulás Mozit, amelynek keretében a "Kis kedvencek titkos élete" című filmet nézték meg a félegyházi középső és nagycsoportos óvodások.
A gyerekeket két nap (december 7-én és 8-án) a délelőtti órákban két turnusban várta a mikulás a moziba, hogy a remek kikapcsolódást nyújtó film után közös énekléssel és versmondással tegye feledhetetlenné napjukat.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 09:08, péntek | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Június 23. 08:38, kedd | Helyi
Közös gyakorlással ünnepelték a Jóga Világnapját
Június 21-én, a Jóga Világnapján ismét közös ünneplésre gyűltek össze városunk jógaoktatói és a jóga iránt érdeklődők.
2026. Június 20. 10:19, szombat | Helyi
XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozó – Magyar Hagyományőrző Napok Tiszaalpáron
2026. június 20–21-én ismét életre keltek a magyar hagyományok a tiszaalpári Várdombon, ahol immár huszonharmadik alkalommal rendezték meg a XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozót és Magyar Hagyományőrző Napokat.
2026. Június 19. 08:39, péntek | Helyi
A tulajdonos élőben figyelte a betörést, végül Budapesten fogták el a gyanúsítottakat
A kiskunfélegyházi tulajdonos élőben nézte végig a lopást, azonban a kamerán keresztül ráordított a betörőre, aki elszaladt. Végül a feltételezett elkövetőt és társát budapesti otthonukban fogták el a rendőrök.












