Városlista
2025. április 12, szombat - Gyula

Hírek

2019. Október 28. 16:36, hétfő | Helyi
Forrás: police.hu

Műszaki hiba vezethetett a balesethez az M5-ös autópályán

Műszaki hiba vezethetett a balesethez az M5-ös autópályán

A rendelkezdésre álló adatok szerint feltehetőleg műszaki hiba miatt következhetett be a baleset, melyben heten haltak meg hétfőn hajnalban az M5-ös autópályán.

A baleset 2019. október 28-án 2 óra 30 perc körül történt az autópálya 146-os kilométerszelvényében, ahol egy kamion és két személygépkocsi ütközött össze. A rendelkezésre álló adatok szerint egy Budapest felé tartó szerb honosságú kamion átszakította a szalagkorlátot és a szembejövő sávokban odaérkező két személyautóval ütközött. A járművek kigyulladtak, az autókban utazók a helyszínen meghaltak. Az egyik személyautóban egy négytagú román állampolgárságú család utazott, a másik jármű utasainak azonosítása még tart. A rendelkezésre álló adatok szerint a baleset feltehetőleg műszaki hiba miatt következhetett be.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 11. 12:50, péntek | Helyi

Süteményeket, sőt még kenyeret is süt Marika néni 90 évesen

90. születésnapját ünnepelte a napokban Csányi Sándorné Polyák Mária. A szép ünnep alkalmából városvezetésünk nevében Balla László alpolgármester kereste őt fel otthonában április 10-én.

2025. Április 11. 12:13, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják

2025. Április 09. 14:13, szerda | Helyi

Örülnek a gazdálkodók: óriási pusztítást végeztek az erdei fülesbaglyok

Több mint 13 ezer erdei fülesbagoly telelt Magyarországon a 2025-ös országos lakossági felmérés összesítése szerint – közölte kedden a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).