Hírek
2017. Június 16. 13:18, péntek |
Helyi
Forrás: police.hu
Négyszer loptak egy nap alatt

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette Cs. Rolandot.
A gyanú szerint a 20 éves kecskeméti férfi fiatalkorú társával 2017. június 15-én 14 óra körül egy Virágüzletből eltulajdonított kettő virágkosarat.
A járőrök a gyanúsítottakat a helyszín közelében elfogták és előállították a rendőrkapitányságra.
A nyomozás során kiderült, hogy a férfi 14 éves társával a délelőtti órákban az egyik áruházlánc helyi üzleteiből kozmetikumokat lopott összesen három egymást követő alkalommal.
Az eltulajdonított értékeket a rendőrök a gyanúsítottaktól lefoglalták, azokat a tulajdonosoknak visszaadták.
A nyomozók előterjesztést tettek a 20 éves férfi előzetes letartóztatásának indítványozására. A fiatalkorú gyanúsított szabadlábon védekezik az eljárás során.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 14. 14:24, hétfő | Helyi
Szakmakóstoló tábor a Mezgében
2025. Július 13. 07:25, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 07:24, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP