Hírek
2024. November 12. 08:11, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Nemzeti konzultáció - Országjárásra indulnak a Fidesz és a KDNP vezető politikusai

Országjárásra indulnak a Fidesz és a KDNP vezető politikusai - jelentette be hétfőn a Facebook-oldalán közzétett videóban a Fidesz - KDNP kommunikációs igazgatója.
Menczer Tamás megfogalmazása szerint a nemzeti konzultáción a jövőről kell dönteni, egyetértési pontokat kell kialakítani.
Arra kérte az embereket, hogy vegyenek részt a nemzeti konzultációban, ha egyetértenek a kormány és a kormánypártok céljaival, a jövedelmek növelésével, a munkáshitellel, a megfizethető lakhatással, a kis- és középvállalkozók támogatásával vagy a 13. havi nyugdíj állandósításával.
Felhívta a figyelmet arra, hogy ha nem a magyar emberek döntenek, akkor "Brüsszel és Brüsszel alázatos magyar szolgái döntenek helyettünk". Hozzáttette: a brüsszeli tervek mindig rezsi- és adóemelést jelentenek, valamint a bérek és a nyugdíjak csökkentését.
Akkor tudják megvédeni a magyar érdekeket, ha azt látják, hogy a magyar emberek a kormány mögött állnak - hangsúlyozta Menczer Tamás. "Döntsünk mi a saját sorunkról, vegyünk részt a nemzeti konzultációban, és találkozzunk az országjárás során" - fogalmazott a politikus.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 13. 11:10, vasárnap | Belföld
NAV: közeleg a gépjárműadó befizetésének határideje
Közeleg az április 15-i határidő, az autósok több mint fele már befizette a gépjárműadót, a 3,3 millió érintett közül 1,7 millióan - közölte az MTI-vel vasárnap a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2025. Április 13. 10:38, vasárnap | Belföld
Bemutatták a MOHU új fesztiválautomatáját a budapesti Vivicittá futóversenyen
A MOHU bemutatta a vállalat új fesztiválautomatáját a budapesti Telekom Vivicittá futóversenyen - közölte a cég kommunikációjáért felelős ügynökség szombaton az MTI-vel.
2025. Április 12. 07:42, szombat | Belföld
Orbán Viktor miniszterelnök Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában
Orbán Viktor magyar miniszterelnök pénteken Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld
Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.