Hírek
2015. Július 15. 10:24, szerda |
Helyi
Forrás: Adrienn
Nyári matiné a Darvas Iskolában
Kellemes kikapcsolódást nyújt gyerekeknek-felnőtteknek egyaránt a Darvas Iskola udvarán ma (július 15-én) megrendezett szabadtéri program.
Kellemes kikapcsolódást nyújt gyerekeknek-felnőtteknek egyaránt a Darvas Iskola udvarán ma (július 15-én) megrendezett szabadtéri program.
Németi Hajnalka szervezésének köszönhetően 8-14 óráig sok érdekesség várja azokat a gyerekeket, akik ellátogatnak a helyszínre. Vörös János hagyományőrző népi játékkészítő mester elmaradhatatlan támogatója a hasonló rendezvényeknek, így az ő jóvoltából az iskola udvarán a már sokak által megismert játékokkal tölthetik el szabadidejüket a gyerekek. Emellett arcfestés, kézműveskedés, aszfaltrajzverseny, csillámtetoválás és sportvetélkedők biztosítják az önfeledt kikapcsolódási lehetőséget.
Köszönet a rendezvény megvalósulásáért a Félegyházi Pékségnek, az Izgő-Mozgó Kölyökklubnak, az Angyalkéz Egészségvédő és Testkezelő Szalonnal, Vörös Jánosnak, valamint az anyukáknak: Bánáti-Molnár Emese, Dongóné Kis sarolta, Fodor Szilvia, Németi Hajnalka, Szeszvecsán Anita és a közreműködő pedagógusoknak: Ágó Máriának, Ágó Editnek és Szabó Mártának.
A rendezvény INGYENES!
MEGLEPETÉS! Minden egyes résztvevőt megajándékoznak!
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 10:15, csütörtök | Helyi
Áprilisban indul az idei szezon a Kecskeméti kisvasúton
2026-ban is áprilisban kezdetét veszi a szezon a Kecskeméti Kisvasúton és a hozzá kapcsolódó hajtánypályán.
2026. Március 19. 10:11, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Március 18. 10:53, szerda | Helyi
Lassú turizmus és csúcstechnológia – erdélyi szakmai úton a Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum tanárai
2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi
Álvásárlással csalták csapdába
Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.












