Hírek
2020. Július 30. 10:41, csütörtök |
Helyi
Forrás: Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság
Nyitott autókból lopott, a járőrök elfogták

A kiskunfélegyházi nyomozók ötrendbeli lopással gyanúsítják a feltételezett elkövetőt.
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság nyomozói 2020. július 29-én 8 óra 40 perckor bűnügyi őrizetbe vettek egy 22 éves fülöpjakabi lakost. A fiatalt a járőrök fogták el a város külterületi részén.
A férfi a gyanú szerint 2020. június 10-e és 2020. július 29-e között legalább öt vagyon elleni bűncselekményt követett el. Minden esetben azonos módszerrel dolgozott: Kiskunfélegyháza tanyás területeit járta egy kerékpárral, és az ingatlanok előtt, vagy a házak udvarán parkoló autókból pénzt, bankkártyát, iratokat lopott. A tulajdonosok óvatlanok voltak, mivel az autóikat nyitva hagyták, így a tolvajnak szinte felkínálták értékeiket. A jelenleg ötrendbeli lopással gyanúsítható férfi kihallgatása során beismerő vallomást tett.
A nyomozók vizsgálják, hogy a fiatal további, hasonló bűncselekményeket elkövethetett-e.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 13. 07:25, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 07:24, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 06:53, vasárnap | Helyi
Lakossági tájékoztató polgármesteri tisztségről történő lemondásról, időközi választás kitűzéséről
2025. Július 12. 14:09, szombat | Helyi
Élvezze a nyári moziélményt a szabadban
Kiskunfélegyháza város önkormányzata és az Ifjúsági Iroda július 12-én és 13-án este szabadtéri moziélménnyel várja az érdeklődőket a Nagyposta melletti parkolóban.