Hírek
2016. November 23. 11:37, szerda |
Helyi
Forrás: Szabad Föld
Okostelefon, tablet, laptop vagy okosóra legyen készenlétben, ha jön a kalauz

HALAD A KORRAL. - Lassan felzárkózik a digitális korszakhoz a MÁV: már nem kell kinyomtatni a vonatjegyeket, azt bármilyen elektronikus eszközön be lehet mutatni a kalauznak.
A személyszállító vonatokra már régóta lehet az interneten jegyet venni, de csak úgy váltak érvényessé ezek a jegyek, ha kinyomtattuk őket otthon vagy a nagyobb állomásokon lévő automatából.
A mostani módosítás mindössze annyi változást hoz, hogy nyomtatás helyett elég, ha az elektronikus jegyet letöltjük bármilyen eszközre (okostelefonra, tabletre, laptopra vagy akár okosórára), amely képes azt (legalább 160 × 160 pixeles méretben) megjeleníteni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 13. 07:25, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 07:24, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 06:53, vasárnap | Helyi
Lakossági tájékoztató polgármesteri tisztségről történő lemondásról, időközi választás kitűzéséről
2025. Július 12. 14:09, szombat | Helyi
Élvezze a nyári moziélményt a szabadban
Kiskunfélegyháza város önkormányzata és az Ifjúsági Iroda július 12-én és 13-án este szabadtéri moziélménnyel várja az érdeklődőket a Nagyposta melletti parkolóban.