Városlista
2026. június 28, vasárnap - Levente, Irén

Hírek

2013. Október 27. 19:46, vasárnap | Helyi
Forrás: BMRFK

Őrizetbe vették, mert elvitte az esőcsatornát

Őrizetbe vették, mert elvitte az esőcsatornát

Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt vették őrizetbe október 26-án 12 óra 15 perckor R. Róbert 38 éves kiskunfélegyházi lakost

Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt vették őrizetbe október 26-án 12 óra 15 perckor R. Róbert 38 éves kiskunfélegyházi lakost a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályának munkatársai. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a férfi október 26-án reggelre egy helyi családi ház esőcsatornájából 2,5 métert eltulajdonított, majd egy közelben lévő ingatlannál megrongálta azt, azonban onnan nem tudta ellopni. A gyanúsított a helyi színesfém átvevő telepen értékesíteni akarta a csatorna darabot, azonban a rendőrök meghiúsították az eladást és elfogták a férfit. R. Róbertet gyanúsítotti kihallgatását követően a kiskunfélegyházi nyomozók őrizetbe vették és kezdeményezik előzetes letartóztatását.

Megyénk közútjain az elmúlt 24 órában négy közúti közlekedési baleset személyi sérüléssel, három anyagi kárral végződött.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 26. 09:08, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2026. Június 23. 08:38, kedd | Helyi

Közös gyakorlással ünnepelték a Jóga Világnapját

Június 21-én, a Jóga Világnapján ismét közös ünneplésre gyűltek össze városunk jógaoktatói és a jóga iránt érdeklődők.

2026. Június 20. 10:19, szombat | Helyi

XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozó – Magyar Hagyományőrző Napok Tiszaalpáron

2026. június 20–21-én ismét életre keltek a magyar hagyományok a tiszaalpári Várdombon, ahol immár huszonharmadik alkalommal rendezték meg a XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozót és Magyar Hagyományőrző Napokat.

2026. Június 19. 08:39, péntek | Helyi

A tulajdonos élőben figyelte a betörést, végül Budapesten fogták el a gyanúsítottakat

A kiskunfélegyházi tulajdonos élőben nézte végig a lopást, azonban a kamerán keresztül ráordított a betörőre, aki elszaladt. Végül a feltételezett elkövetőt és társát budapesti otthonukban fogták el a rendőrök.