Hírek

2013. December 22. 20:10, vasárnap | Sport
Forrás: MTI

Osztrák jégkorongliga - Súlyos fehérvári vereség

A Sapa Fehérvár AV19 hazai környezetben súlyos, 7-3-as vereséget szenvedett a HC Bozen együttesétől az osztrák jégkorongliga vasárnapi játéknapján.

Eredmény:
Sapa Fehérvár AV19 - HC Bozen (olasz) 3-7 (1-2, 0-3, 2-2)
-----------------------------------------------------------
gólszerzők: Jackman (10.), Sarauer (41.), Magosi (52.), illetve Tomassoni (1.), Esposito (13.), Strömberg (25.), Pance (29.), Nicoletti (33.), Whitfield (46.), Bernard (47.)

Ezek érdekelhetnek még

2024. Június 26. 07:25, szerda | Sport

Legyőzték a hollandokat, ezzel csoportelsők az osztrákok

Az osztrák válogatott 3-2-re legyőzte a holland csapatot kedden a labdarúgó Európa-bajnokság D csoportjának utolsó, harmadik fordulójában Berlinben, ezzel az első helyen zárt a kvartettben.

2024. Június 25. 07:45, kedd | Sport

A 98. percben szerzett góllal jutottak tovább az olaszok, ezzel nekünk is segítettek

A címvédő Olaszország nyolcaddöntőbe jutott a németországi labdarúgó Európa-bajnokságon, mivel 1-1-es döntetlent játszott Horvátországgal hétfőn a csoportkör harmadik fordulójában, ezzel a B csoport második helyén végzett.

2024. Június 25. 06:00, kedd | Sport

Csoboth: ezerszer vagy kétezerszer visszanéztem a gólt

2024. Június 24. 16:48, hétfő | Sport

MAMS: Remek hangulat, kiváló egyéni teljesítmények a Magyar kupában!

Június 14-16. között rendezték az MBH Befektetési Bank Gyorsasági Országos Bajnokság és Magyar Kupa II. fordulóját!