Városlista
2025. szeptember 28, vasárnap - Vencel

Hírek

2022. Július 22. 16:12, péntek | Helyi
Forrás: facebook.com/Petőfiszállás-Községi-Önkormányzat

Példaértékű kezdeményezés

Példaértékű kezdeményezés

Az idei rekordot elérő aszály és vízhiány következtében a mesterségesen kialakított vaditatók, csatornák kiszáradtak.

A vadállomány itatásáról a Róna Vadásztársaság elnöke Bajáki Imre és Klinkó Imre hivatásos vadász és a Vadásztársaság tagjai döntés alapján haladéktalanul megkezdték a vadállomány itatását mesterséges vályúkkal.

A több tucat kihelyezett itatóhelyek feltöltését az eddigiekben is jó kapcsolatot ápoló Petőfiszállás Község Önkormányzata vállalta az 5 m3-es vizes tartálykocsijával.

Gondoskodjunk az állatok itatásáról, segítsük a vízhiány pótlását a természetben élő állatok megmentése érdekében!

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 26. 11:22, péntek | Helyi

Aranyéremmel tért haza a PG öregdiákja a EuroSkills versenyről

2025. Szeptember 26. 11:11, péntek | Helyi

Mesés családi szombat a népmese napján Kiskunfélegyházán

Szeptember 27-én, szombat délelőtt a kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár különleges programmal várja a családokat a népmese napja alkalmából.

2025. Szeptember 25. 19:48, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.