2024. június 26, szerda - János

2018. Április 11. 16:03, szerda | Helyi
Forrás: police.hu

Rablás miatt vették őrizetbe

A kiskunfélegyházi rendőrök néhány napon belül azonosították és elfogták a 25 éves helyi férfit.

Egy férfi 2018. április 6-án 16 óra körül megjelent egy kiskunfélegyházi boltban, ahol vásárlást színlelve szeszes italokat rejtett a ruhájába. A pénztárnál csak néhány terméket fizetett ki, majd az elrejtett italokkal fizetés nélkül akart távozni. Az áruház biztonsági őre ezt észrevette, fel akarta tartóztatni, mire az ismeretlen meglökte. Az őr a kabátját megragadta, végül a tettes a fogásból szabadulva elmenekült a helyszínről.
A kiskunfélegyházi rendőrök beazonosították, és 2018. április 10-én 19 óra 44 perckor otthonában elfogták a 25 éves helyi férfit. Őt gyanúsítottként hallgatták ki, majd rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették. A nyomozók előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.

2024. Június 25. 14:50, kedd | Helyi

Ezt az 5 dolgot tanuld meg, hogy bármikor életet menthess

Nem árt tisztában lenni az alapvető életmentő fogásokkal, amikkel másokon vagy akár saját magadon is segíthetsz.

2024. Június 25. 13:56, kedd | Helyi

Első alkalommal rendeztek erősember-versenyt Kiskunfélegyházán

Egy olyan sportág mutatkozott be Kiskunfélegyházán, amit még eddig soha nem rendeztek meg a városban.

2024. Június 25. 13:47, kedd | Helyi

A pályaudvarokon és a vonatokon is hangsúlyosabb lesz a rendőri jelenlét

Egy európai akció keretében tart ellenőrzést a rendőrség csütörtök reggeltől péntek reggelig vonatokon és pályaudvarokon

2024. Június 24. 09:13, hétfő | Helyi

Sokan ellátogattak a Múzeumok Éjszakájára Kiskunfélegyházán

Az esti vihar ellenére is sokan ellátogattak a Kiskun Múzeumba 2024. június 22-én (szombaton), hogy részt vegyenek a Múzeumok Éjszakája rendezvénysorozaton.