Hírek
2014. Szeptember 28. 14:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: Adrienn
Rettenetes napraforgó

Sok furcsa fóbia létezik a világon, de az egyik legkülönlegesebb, hogy egy londoni nő a napraforgóktól retteg.
Sok furcsa fóbia létezik a világon, de az egyik legkülönlegesebb, hogy egy londoni nő a napraforgóktól retteg. Bólogató, csúf emberi fejeknek látja őket.
Ha csak a virágüzlet kirakatában felfedez egyet, máris pánikrohamot kap. Már több pszichológus próbálta kideríteni, ez a fóbia mitől alakulhatott ki a 23 éves Daneen Longmore-nál - eddig eredménytelenül. Arra gyanakszanak, hogy a személyi edzőként dolgozó fiatal lányt gyermekkorában érhette valamilyen súlyos és azóta elfojtott trauma, ami valamiképp összefüggésbe hozható a napraforgókkal.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 13. 09:07, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start kombinálható más államilag támogatott hitellel is
A szeptemberben induló Otthon Start Program hiteleit lehet kombinálni más államilag támogatott hitellel is, így a program még kedvezőbb
2025. Július 13. 09:06, vasárnap | Belföld
MÁV: figyelmeztető piktogramokat festettek a balatoni vasúti átjárókba
A balesetek megelőzése érdekében 42 balatoni vasúti átjáróban készült el a figyelmeztető piktogramok felfestése – közölte a MÁV-csoport szombaton.
2025. Július 13. 09:04, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel hibája, hogy az USA jelentősen emeli a vámokat
Szijjártó Péter: az amerikai vámemelés is a brüsszeli vezetés alkalmatlanságát bizonyítja.