Városlista
2025. december 3, szerda - Ferenc

Hírek

2021. December 25. 10:09, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Savval és festékspray-vel állt bosszút az elhagyott nő

Savval és festékspray-vel állt bosszút az elhagyott nő

A rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát és vádemelést javasolnak egy dunaföldvári autórongáló nővel szemben.

Egy férfi tett bejelentést a rendőrségre február 24-én arról, hogy Dunaújvárosban a Vasmű téren parkoló autóját valaki megrongálta, a jármű teljes bal oldalát maró folyadékkal leöntötte, és festékszóróval lefújta – közölte a rendőrség.

A helyszínen végzett adatgyűjtés, szemle és a közelben található kamerák felvételei alapján a nyomozók azonosították a bűncselekmény elkövetésével kapcsolatba hozható nőt, akit felkutattak, és gyanúsítottként hallgattak ki nagyobb kárt okozó rongálás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt – közölte a rendőrség.
A dunaföldvári nő beismerő vallomást tett. Kihallgatójának azt mondta, hogy a volt élettársával történő szakítás mélyen érintette, dühös volt rá, ezért eltervezte, hogy kárt tesz a férfi autójában.

A dunaújvárosi nyomozók a napokban befejezték az ügy vizsgálatát, és az iratokat megküldték az illetékes ügyészségnek.

Fotók: police.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld

Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására

A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll

2025. December 03. 07:42, szerda | Belföld

Rétvári Bence: jövő februárban érkezik a fegyverpénz

Jövő februárban érkezik a fegyverpénz, hathavi juttatást kap minden hivatásos rendvédelmi dolgozó - közölte kedden közösségi oldalán a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára.

2025. December 03. 07:41, szerda | Belföld

Átfogó kampányt indít a Fidesz a Tisza Párt állítólagos megszorító csomagjáról

\"Átfogó kampányt indítunk a Tisza Párt baloldali megszorító csomagjáról\" - jelentette be a Fidesz parlamenti frakcióvezetője kedden a Facebook-oldalán.

2025. December 02. 07:12, kedd | Belföld

ÉKM: a főutakon emelkednek a díjak a kamionok számára

Magyarország kormánya átfogó intézkedéscsomagot fogadott el, amelynek célja a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra.