Hírek
2015. Augusztus 25. 12:33, kedd |
Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny
Segítség a beiskolázáshoz

Gyermekenként 5.800 forint értékű természetbeni Erzsébet utalványt kapnak a beiskolázásra azok a családok, amelyek idén augusztus 1-jén rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesültek.
Az Erzsébet utalványok átvétele abc szerinti igénylőnév bontásában az alábbiak szerint történik:
- augusztus 26. szerda: A-GY
- augusztus 27. csütörtök: H-O
- augusztus 28. péntek: P-Zs
A Polgármesteri Hivatal pénztára Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1., II. emelet 93. szobában található.
Nyitva tartási idő:
- szerda, csütörtök, péntek: 9 - 12 óra
- szerda, csütörtök délután: 13 - 15 óra
- Személyi igazolványát mindenki feltétlenül vigye magával!
A járandóság csak a megjelölt időpontokban vehető fel. Akadályoztatás esetén meghatalmazás csatolásával más nagykorú személy is felveheti a megállapított támogatást – tájékoztatta lapunkat Ódor László, a Jegyzői Iroda Szociális Csoportjának vezetője.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 24. 17:19, szombat | Helyi
Testvérvárosunk, Feltre gyöngyszemei fotókon
A feltrei testvérvárosi F-Cube fotókör alkotásaiból nyílt kiállítás a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban május 23-án.
2025. Május 24. 16:45, szombat | Helyi
Emberi sorsok lenyomatai képekben és lírában
Különleges élményben volt részük mindazoknak, akik ellátogattak a Móra Ferenc Művelődési Központba május 23-án a „Gubcsi-zsáner – Attila színben, Lajos lírában” című kiállításmegnyitóra.
2025. Május 24. 16:07, szombat | Helyi
Felvonulással vette kezdetét a pásztortalálkozó
Pásztortalálkozó színesíti a Városalapítók Hetének programsorozatát, mely felvonulással vette kezdetét városunk főutcáján május 24-én szombaton délelőtt.
2025. Május 23. 15:11, péntek | Helyi
A hősök halhatatlanok
Minden esztendő május hónapjának utolsó vasárnapja a Magyar Hősök Emlékünnepe, amikor mindazokra emlékezünk, akiknek tettei nagyban hozzájárultak a magyar nemzet és a magyar állam fennmaradásához.