Városlista
2025. július 31, csütörtök - Oszkár

Hírek

2016. Január 16. 13:44, szombat | Helyi
Forrás: hirado.hu

Sehol a mára beígért hó

Sehol a mára beígért hó

Derült idő lesz, kevés felhővel, erős északi széllel. Hó legfeljebb csak szállingózik.

Ma általában derült vagy közepesen felhős idő várható több órás napsütéssel.

Felhősebb körzetekre eleinte a Dunántúlon és Szabolcsban, délután inkább a Dél-Alföldön, estefelé a Duna-Tisza-közén számíthatunk, de ezeken a helyeken is legfeljebb egy-egy hózápor, jelentéktelen hószállingózás alakulhat ki. Az északi szelet napközben a Dunántúlon nagy területen kísérik erős széllökések.

A legmagasabb nappali hőmérséklet 0 és +5 fok között alakul, késő este -1, -6 fok között alakul, északkeleten, a havas tájakon azonban hidegebb is lehet.

Vasárnap délkeleten erősen, másutt változóan felhős lesz az ég, elvétve hózápor előfordulhat. Az északi, északkeleti szél többfelé megerősödik, néhol viharossá fokozódik.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -3 és -8, a legmagasabb nappali hőmérséklet 0 és -5 fok között alakul.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 30. 07:08, szerda | Helyi

Emléknap Petőfi Sándor halálának évfordulóján

Kiskunfélegyházán július 31-én, csütörtökön 18 órakor lánglelkű költőnkre Petőfi Sándorra emlékezünk a Petőfi téren.

2025. Július 29. 11:54, kedd | Helyi

Rendőri segítséggel kerültek biztonságba a bajba jutott tappancsok

Bejelentés érkezett hozzánk, hogy Kecskemét egyik erdős részén – egy nem körbekerített területen – rövid pórázon tartanak kutyusokat, rossz körülmények között.

2025. Július 29. 09:46, kedd | Helyi

Tájékoztatás az MR-berendezés átmeneti leállásáról

A Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház kecskeméti telephelyén működő MR-berendezés 2025. július 27-én, vasárnap este leállt.

2025. Július 29. 08:53, kedd | Helyi

Saját otthonhoz jutott egy fiatal Kiskunfélegyházán a LÉPJ! program támogatásával

Kiskunfélegyházán újabb lakást adtak át a LÉPJ! Gyermekvédelmi Otthonteremtési Program keretében, amely az MR Közösségi Lakásalap és a Belügyminisztérium együttműködésével valósul meg.