Városlista
2025. december 3, szerda - Ferenc

Hírek

2019. Szeptember 09. 14:10, hétfő | Helyi
Forrás: Adrienn

Sorba állították mind a 100 libát

Sorba állították mind a 100 libát

A Kiskunfélegyházi Képző- és Iparművészek Egyesületének tagjai liba makettek festésére invitálta a gyerekeket és az érdeklődőket szeptember 7-én.

A 21. Kiskunfélegyházi Libafesztiválra az egyesület tagjai hungarocellből 100 db libát formázott ki, hogy aztán azokat a Kossuth utcán libasorba állítsák. Természetesen a minél színesebb „libaforgatag” volt a cél, ezért felhívást tettek közzé, melyben segítséget kértek a sablonok pingálásához.

Jelentkeztek is szép számmal fiatalok és régebb óta fiatalok, melynek eredményeként hipp-hopp lépegettek egymás után a tarka libuskák, üde színfoltot teremtve ezzel a fergeteges fesztiválon.

(Fotók: Tóth Tamás)

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 02. 14:46, kedd | Helyi

Kiskunfélegyházán tartott fogadóórát Lezsák Sándor országgyűlési képviselő

November 27-én került sor Bács-Kiskun Vármegye 4. számú választókerületének országgyűlési képviselője soron következő fogadóórájára.

2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi

Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén

A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.

2025. November 29. 21:18, szombat | Helyi

Bemutatták Lezsák Sándor legújabb művét a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban

November 27-én, csütörtökön mutatták be Lezsák Sándor: Habcsók című művét a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

2025. November 29. 13:25, szombat | Helyi

Tornaszobát avattak a Gátéri Liget Óvodában

Ünnepélyes keretek között adták át csütörtök délután a Gátéri Liget Óvoda új tornaszobáját.