Hírek
2016. Május 12. 13:07, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: mti
Száztíz kokainkapszulát csempészett a testében egy férfi Magyarországra

Kábítószer birtoklása miatt indított nyomozást a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda egy 30 éves bissau-guineai férfi ellen, aki száztíz, kokaint tartalmazó kapszulát csempészett a gyomrában Magyarországra
- közölte a rendőrség csütörtökön a honlapján. A gyanúsított még hétfőn csempészte az országba a kokaint, Lagosból indult és dubaji átszállással érkezett Magyarországra.
A férfivel szemben a rendőrök józsefvárosi szálláshelye közelében még aznap intézkedtek. Csomagjait és ruházatát átvizsgálták, majd kórházba vitték, ahol a CT-vizsgálat kimutatta, hogy a gyomrában hasonló nagyságú és formájú kapszulák vannak.
A rendőrség közlése szerint a férfi 110 kapszulát nyelt le, amelyekről az igazságügyi vegyészszakértő megállapította, hogy azok összesen egy kilogramm kokaint tartalmaztak. A lefoglalt kábítószer kiskereskedelmi értéke a feketepiacon 40 millió forint.
A rendőrség a férfi előzetes letartóztatását javasolta az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek
BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától
Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Kék hírek
Azonnali hatállyal elbocsátottak egy beteget bántalmazó mentőst
Azonnal hatállyal megszüntette az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) annak a mentősnek a munkaviszonyát, aki brutálisan bántalmazott egy férfit kedden Heves vármegyében - közölte az OMSZ szerdán az MTI-vel.
2025. Október 05. 09:26, vasárnap | Kék hírek
Kilencen könnyen, ketten súlyosan megsérültek az ürömi szüreti felvonuláson
Az ürömi szüreti felvonuláson leszakadt egy lovasszekér jobb oldala a rajta tartózkodók alatt szombaton délután, elsődleges adatok szerint a balesetben kilencen könnyen, ketten pedig súlyosan megsérültek
2025. Szeptember 29. 07:32, hétfő | Kék hírek
Megtalálták a hetekkel ezelőtt eltűnt túrázót a Pilisben
Vasárnap délelőtt megtalálták a szeptember 7-én eltűnt túrázó holttestét a Pilisben - közölte a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság a közösségi oldalán.