Hírek
2017. Október 28. 09:19, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Szén-monoxid-mérgezést szenvedett két ember a fővárosban
Szén-monoxid mérgezés miatt kórházba szállítottak két embert péntek este Budapest VIII. kerületéből - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
Tájékoztatásuk szerint a mentők szén-monoxid-szivárgás gyanúja miatt riasztották a fővárosi hivatásos tűzoltókat Józsefvárosba, a Kőris utca egyik lakásába. A szakemberek kimutatták a mérgező gáz jelenlétét a lakásban, ezért értesítették a gázszolgáltató szakembereit, akik megtiltották a meghibásodott fűtőkészülék használatát.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk
2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f
A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -
2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába
- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.
2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben
A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben
