Hírek
2017. Március 02. 19:55, csütörtök |
Helyi
Forrás: Adrienn
Szép emlékeikkel szívükben éltetik tovább Zoli bácsit
A Kossuth középiskola diákjai és tanárai a Felsőtemetőben mécsesekkel és közös imával tisztelegtek a pedagógus munkássága előtt.
Két évvel ezelőtt távozott sorainkból Csincsák Zoltán, a legendás edző, testnevelő tanár. Emlékét hűen őrzik diákjai a szívükben. Ma március 2-án a Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolájának diákjai végigfutották az utat az iskolától Zoli bácsi végső nyughelyéig, hogy ott mécsest gyújtva hajtsanak fejet emléke előtt.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 02. 14:46, kedd | Helyi
Kiskunfélegyházán tartott fogadóórát Lezsák Sándor országgyűlési képviselő
November 27-én került sor Bács-Kiskun Vármegye 4. számú választókerületének országgyűlési képviselője soron következő fogadóórájára.
2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi
Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén
A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.
2025. November 29. 21:18, szombat | Helyi
Bemutatták Lezsák Sándor legújabb művét a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban
November 27-én, csütörtökön mutatták be Lezsák Sándor: Habcsók című művét a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.
2025. November 29. 13:25, szombat | Helyi
Tornaszobát avattak a Gátéri Liget Óvodában
Ünnepélyes keretek között adták át csütörtök délután a Gátéri Liget Óvoda új tornaszobáját.












