Hírek
2017. Március 22. 08:38, szerda |
Helyi
Forrás: hirado.hu
Szokatlanul meleg napok következnek
Szerdán a legtöbb helyen többórás napsütésre számíthatunk, napközben főként az északi és a nyugati területeken növekszik meg a felhőzet.
A délutáni, esti órákban elszórtan zápor is előfordulhat, néhol – nagyobb valószínűséggel az Alföld nyugati felén – zivatar is lehet. Többnyire mérsékelt lesz a légmozgás, de szerdán az Alföldön megélénkül a déli szél.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 4 és 9 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet szerdán többnyire 18 és 23 fok között valószínű.
Szombatig minden nap számíthatunk többórás napsütésre, majd vasárnap már gyakran erősen felhős lesz az ég. Az időszak elején és végén szórványosan, közte inkább csak néhol várható csapadék.
Jelentős mennyiségű csapadék (legalább napi 5 mm) az ország területén nem valószínű.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 09:50, kedd | Helyi
Időutazás a Kiskunfélegyházi Városháza tornyában
A szecessziós városháza nemcsak építészeti élmény, hanem egy darabka történelem és bepillantás a város irányításába is.
2026. Május 04. 21:13, hétfő | Helyi
Műszaki állomás gyulladt ki Kiskunfélegyházán
A Csólyosi útra helyi és kecskeméti tűzoltókat riasztottak.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
