Hírek
2014. Február 04. 13:36, kedd |
Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek
Születésnap az óvodában
Közel két évtizede, 1995 februárjában, Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén nyitotta meg kapuit a Constantinum Intézmény Óvodája.
Közel két évtizede, 1995 februárjában, Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén nyitotta meg kapuit a Constantinum Intézmény Óvodája. A jeles évforduló alkalmából kézműves foglalkozásokat tartottak a gyermekek számára, melynek középpontjában a gyertya, Jézus egyik legrégibb jelképe állt. A programot kiállítás, előadás és szentmise tette teljessé, de nem maradt el a születésnapi torta sem.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 24. 11:45, csütörtök | Helyi
A szombati Tavaszi Virágünnepen elmarad minden zenés, táncos program
A Nemzeti Gyásznapra való tekintettel idén a Tavaszi Virágünnepen elmarad minden zenés, táncos program.
2025. Április 23. 12:27, szerda | Helyi
Halálos drogpropaganda az online térben
Ez nemcsak tragédia, hanem vészjelzés is. Egy olyan valóságé, ahol az online tér és a közösségi média egyre inkább a droghasználat propagandájának melegágyává válik.
2025. Április 21. 07:16, hétfő | Helyi
Így festették a tojást nagymamáink idejében – ma is működik!
Lila káposzta, hagymahéj, csipkebogyótea – a természet tele van festékanyaggal, csak tudni kell, hogyan használjuk.
2025. Április 21. 07:10, hétfő | Helyi
Húsvéthétfőn napsütéses, kellemes időjárás várható
Általában sok napsütés és száraz idő várható a nappali gomolyfelhő-képződés és a fátyolfelhők mellett.