Hírek
2017. Február 14. 10:12, kedd |
Helyi
Forrás: Adrienn
Tea és süti mellett tartottak élménybeszámolót

A Kiskun Múzeum Baráti Köre tagjai február 13-án teadélután keretei között számoltak be az elmúlt év túráiról.
A kellemes hangulatú összejövetelen Mészáros Ferencné mutatta be a 2016. évi múzeumtúrákról és kirándulásokról készült felvételeket. Természetesen mindegyik fotóhoz rövid élménybeszámoló is társult, melyet élvezettel hallgattak végig a résztvevők.
Jóleső érzés volt mindenkinek a tea és sütemény mellett feleleveníteni nemcsak a buszos, vonatos kirándulásokat, hanem azt is, amikor kerékpárokkal, vagy épp autókkal jutottak el a kiszemelt helyszínre, hogy ott emlékfát ültessenek, vagy sétáljanak egy nagyot.
A rendezvényt a jászszentlászlói Nyugdíjas Klub bordalnokai színesítették.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 13. 12:41, hétfő | Helyi
"Legyél fény az éjszakában!” – Közlekedésbiztonsági program Kiskunfélegyházán
2025. Október 12. 21:08, vasárnap | Helyi
Csányi József újra megnyerte a polgármester-választást Kiskunfélegyházán
A 2025-ös időközi önkormányzati választáson Csányi József független jelölt ismét bizalmat kapott a kiskunfélegyháziaktól, így továbbra is ő marad a város polgármestere
2025. Október 10. 09:05, péntek | Helyi
Vasárnap rendezik meg a félegyházi állat- és kirakodóvásárt
élegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2025. október 12., (vasárnap).
2025. Október 09. 22:48, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.