Hírek
2018. Április 02. 15:51, hétfő |
Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny
Telefonált, árokba borult
Egy 23 éves kiskunfélegyházai nő szenvedett balesetet április 1-jén délelőtt. Toyota autójával a bugaci úton haladt, amikor telefonálni kezdett.
A sofőr figyelmét elvonta telefonja, ezért letért a menetirány szerinti jobb oldali útpadkára, majd átsodródott a bal útpadkára, és ott az árokba csapódott. A baleset során a nő könnyű sérüléseket szenvedett.

(Forrás: Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 09:08, péntek | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Június 23. 08:38, kedd | Helyi
Közös gyakorlással ünnepelték a Jóga Világnapját
Június 21-én, a Jóga Világnapján ismét közös ünneplésre gyűltek össze városunk jógaoktatói és a jóga iránt érdeklődők.
2026. Június 20. 10:19, szombat | Helyi
XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozó – Magyar Hagyományőrző Napok Tiszaalpáron
2026. június 20–21-én ismét életre keltek a magyar hagyományok a tiszaalpári Várdombon, ahol immár huszonharmadik alkalommal rendezték meg a XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozót és Magyar Hagyományőrző Napokat.
2026. Június 19. 08:39, péntek | Helyi
A tulajdonos élőben figyelte a betörést, végül Budapesten fogták el a gyanúsítottakat
A kiskunfélegyházi tulajdonos élőben nézte végig a lopást, azonban a kamerán keresztül ráordított a betörőre, aki elszaladt. Végül a feltételezett elkövetőt és társát budapesti otthonukban fogták el a rendőrök.
