Hírek
2015. Július 12. 14:00, vasárnap |
Bulvár
Forrás: twistedsifter.com
Tengerparti művészet: lenyűgöző homokszobrok
A strandszezon valakinek a diétáról és a bikiniről, másnak a sörről, vagy a dinnyéről, megint másnak a homokszobrászatról és az ehhez kapcsolódó fesztiválokról, valamint versenyekről szól.
A strandszezon valakinek a diétáról és a bikiniről, másnak a sörről, vagy a dinnyéről, megint másnak a homokszobrászatról és az ehhez kapcsolódó fesztiválokról, valamint versenyekről szól. Carl Jara, homokszobrász egyértelműen ez utóbbi kategóriába tartozik. Nézd meg Te is fantasztikus, díjnyertes alkotásait!
Végtelen - 2013, Hampton Beach, első helyezés

Ami középen rejtőzik - 2008 Homokszobrász Világbajnokság, Kanada, első helyezés

Istennő


Kibontakozva - 2012, Steel Lake, első helyezés

A bárány (szemből és oldalról)


Erőtlen

Beowulf

A múzsa

Ezek érdekelhetnek még
2025. December 01. 07:19, hétfő | Bulvár
Felkapcsolták a fényfüzért az Ország Karácsonyfáján
Az ünnepi gyertyagyújtás szimbólumaként felkapcsolták az Ország Karácsonyfáját díszítő fényfüzért a Kossuth téren vasárnap.
2025. November 29. 09:17, szombat | Bulvár
Magyarország orosz olajcégek érdekeltségeit vásárolhatja meg
2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár
Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek
A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére
