Hírek
2013. November 12. 09:50, kedd |
Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek
Tolnay Klári est a művelődési központban
Vastapssal köszönte meg a közönség szombaton este a Tolnay Klári, 1930. című előadást
Vastapssal köszönte meg a közönség szombaton este a Tolnay Klári, 1930. című előadást Kara Tündének és Kautzky Armandnak. A színdarab Párkány László Tolnay Kláriról szóló könyvéből készült, melyben a varázslatos színésznő egyes szám első személyben meséli el az életét. Kara Tünde alakítja a legendás színésznőt, a férfi főszereplő Kautzky Armand, nem kevesebb, mint kilenc férfi szerepet formál meg ebben a produkcióban. Kautzky Armandnak volt szerencséje színpadon is találkozni Tolnay Klárival.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 02. 14:46, kedd | Helyi
Kiskunfélegyházán tartott fogadóórát Lezsák Sándor országgyűlési képviselő
November 27-én került sor Bács-Kiskun Vármegye 4. számú választókerületének országgyűlési képviselője soron következő fogadóórájára.
2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi
Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén
A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.
2025. November 29. 21:18, szombat | Helyi
Bemutatták Lezsák Sándor legújabb művét a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban
November 27-én, csütörtökön mutatták be Lezsák Sándor: Habcsók című művét a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.
2025. November 29. 13:25, szombat | Helyi
Tornaszobát avattak a Gátéri Liget Óvodában
Ünnepélyes keretek között adták át csütörtök délután a Gátéri Liget Óvoda új tornaszobáját.
