Városlista
2025. december 3, szerda - Ferenc

Hírek

2013. Július 28. 13:16, vasárnap | Belföld
Forrás: MTI

Torlódás - Erős a forgalom a Hungaroringre vezető utakon

Torlódás - Erős a forgalom a Hungaroringre vezető utakon

Igen nagy a forgalom az M3-as autópálya Nyíregyháza felé vezető oldalán Mogyoród térségében, a Hungaroring környéki kisebb utakon pedig néhol araszolnak a Magyar Nagydíj délutáni futamára érkező autósok.

Lipták Gábor, az Útinform ügyeletese elmondta: az M3-asról - különösen a mogyoródi lehajtó térségéből - erős forgalmat jelentettek, míg a 3-as főúton Szilasliget és Mogyoród között, a Vízipark utcában kisebb-nagyobb torlódásokról érkeznek információk.

Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjének tájékoztatása szerint az M3-as Hungaroring környéki szakaszán lassan, de folyamatosan lehet haladni, ám a versenypályához közeli leálló sávban torlódnak a járművek.

Több száz rendőr irányítja a forgalmat, hogy a délutáni versenyprogramra autóval érkezők mielőbb elfoglalhassák helyüket a parkolókban. Baleset eddig nem történt - tette hozzá a szóvivő.

MTI Fotó: Földi Imre

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld

Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására

A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll

2025. December 03. 07:42, szerda | Belföld

Rétvári Bence: jövő februárban érkezik a fegyverpénz

Jövő februárban érkezik a fegyverpénz, hathavi juttatást kap minden hivatásos rendvédelmi dolgozó - közölte kedden közösségi oldalán a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára.

2025. December 03. 07:41, szerda | Belföld

Átfogó kampányt indít a Fidesz a Tisza Párt állítólagos megszorító csomagjáról

\"Átfogó kampányt indítunk a Tisza Párt baloldali megszorító csomagjáról\" - jelentette be a Fidesz parlamenti frakcióvezetője kedden a Facebook-oldalán.

2025. December 02. 07:12, kedd | Belföld

ÉKM: a főutakon emelkednek a díjak a kamionok számára

Magyarország kormánya átfogó intézkedéscsomagot fogadott el, amelynek célja a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra.