Hírek
2020. Május 19. 12:35, kedd |
Helyi
Forrás: petofiszallas.hu
Továbbra is nagy sikere van a helyi piacnak
2020. május 15-én a negyedik piaci napon ismét helyi termelőktől vásárolhattak a petőfiszállásiak.
Egyre többen szerzik be az idény szerinti zöldségeket és egyéb termékeket helyben, a termelői piacon.
A Petőfiszállási Községi Önkormányzat köszönetét fejezi ki minden helyi termelőnek, aki közreműködésével segíti a lakosok számára a helyi termékek vásárlását termelői áron. A Szécsi Kertészet mellett kint volt Fekete Jánosné szamócával, az Őze Kertészet paprikával, a Bakos család mézzel, Tímár István saját készítésű seprűkkel, Seres Mihályné palántákkal és Mindák család Aloe Verával.
Ezen a héten is sok szeretettel várják a termelők a falu lakosságát pénteken a következő piaci napra!
(Képek: petofiszallas.hu)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 12:05, péntek | Helyi
A halott nő nevében írt hetekig a gyilkos
Miután megölte, majdnem két hétig még vele élt. Aztán elmenekült, majd pár hónappal később visszatért a tetthelyre, ahol a padláson bújt el. Végül az buktatta le, hogy a spájzból folyamatosan ette a barackbefőttet.
2026. Május 08. 11:57, péntek | Helyi
Május 10-én lesz a félegyházi vásár
Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2026. május 10. (vasárnap).
2026. Május 05. 09:50, kedd | Helyi
Időutazás a Kiskunfélegyházi Városháza tornyában
A szecessziós városháza nemcsak építészeti élmény, hanem egy darabka történelem és bepillantás a város irányításába is.
2026. Május 04. 21:13, hétfő | Helyi
Műszaki állomás gyulladt ki Kiskunfélegyházán
A Csólyosi útra helyi és kecskeméti tűzoltókat riasztottak.
