Hírek
2016. Július 02. 05:25, szombat |
Helyi
Forrás: napi.hu
Újabb veszélyjelzést adtak ki szombatra
A hőség miatt szombatra is csaknem az egész országra elsőfokú figyelmeztetést adott ki a meteorológiai szolgálat.
Szombatra is elsőfokú figyelmeztetést adtak ki tizenhat megyére. Az Országos Meteorológiai Szolgálat pénteken az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzése szerint Nógrád, Vas és Zala megye kivételével az összes megyére kiadták a hőség miatti figyelmeztetést.
Szombaton tovább erősödik a nappali felmelegedés, így az ország döntő részén 25 Celsius-fok felett, főként az Alföldön 26-27 fok körül alakul a középhőmérséklet. A legalacsonyabb hőmérséklet 15-22 fok között várható. A nappali maximumok 31-34 fok között alakulnak.
Emellett viszont a közeledő hidegfront nyomán szombaton is lehetnek záporok, akár heves zivatarok. Győr-Moson-Sopron és Vas megyére a heves zivatar és a felhőszakadás veszélye miatt is kiadták az elsőfokú figyelmeztetést.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 09:50, kedd | Helyi
Időutazás a Kiskunfélegyházi Városháza tornyában
A szecessziós városháza nemcsak építészeti élmény, hanem egy darabka történelem és bepillantás a város irányításába is.
2026. Május 04. 21:13, hétfő | Helyi
Műszaki állomás gyulladt ki Kiskunfélegyházán
A Csólyosi útra helyi és kecskeméti tűzoltókat riasztottak.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
