Hírek
2017. Szeptember 20. 07:20, szerda |
Kék hírek
Forrás: mti
Vadbalesetben halt meg egy autós Csákvár közelében

Vadat gázolt egy személyautó szerda hajnalban Fejér megyében, a Csákvár és Oroszlány közötti úton, majd az ütközés következtében a gépkocsi az út menti árokba hajtott.
Elsődleges információk szerint a gépkocsiban utazó egyik ember életét vesztette - jelentette honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
A balesetnek a halálos áldozat mellett egy sérültje is van. A balesethez a székesfehérvári és a tatabányai hivatásos, valamint a csákvári önkéntes tűzoltók érkeztek ki, akik áramtalanították a járművet, és megkezdték a műszaki mentési munkálatokat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.
2025. Július 15. 07:57, kedd | Kék hírek
Több mint 170 kilogramm drogot foglalt le a rendőrség egy nemzetközi akció során
2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton
2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek
Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló
Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.