Hírek
2014. Április 24. 11:34, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: Félegyházi Hírek
Vasajtó alatt lelte halálát
Szerdán az esti órákban riasztották a kecskeméti hivatásos tűzoltókat a Kecskeméti MÁV pályaudvar rakodójához, ahol egy 3×3 méteres vasajtó rádőlt egy emberre.
Az elmúlt 24 órában tizenkét jelzés érkezett a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába, melyből négy tűzeset, négy műszaki mentés és négy téves jelzés volt.
Szerdán a déli órákban a kerekegyházi önkormányzati tűzoltók vonultak Kerekegyháza, 5212. számú út 14. km szelvényéhez, ahol egy személygépjármű felborult és félig az úttesten helyezkedett el, forgalmi akadályt jelentett. A tűzoltók kiérkezése előtt az autóból 1 embert a helyszínen tartózkodók kiszabadítottak, akit a mentőszolgálat szakemberei megvizsgáltak megállapították, hogy sérüléseket nem szenvedett. A tűzoltók a gépjárművet áramtalanították, majd a helyszínt a rendőrségnek átadták.
Szerdán az esti órákban riasztották a kecskeméti hivatásos tűzoltókat a Kecskeméti MÁV pályaudvar rakodójához, ahol egy 3×3 méteres vasajtó rádőlt egy emberre. A kiérkező tűzoltók a kétszárnyú vasajtót kézi erő segítségével a sérültről eltávolították, akiről a mentőszolgálat szakemberei megállapították, hogy a baleset következtében életét vesztette.
A szerdai nap folyamán összesen négy esetben riasztották Bács-Kiskun megye tűzoltóit szabadtéri száraz növényzet tüzéhez. A kiérkező tűzoltók a lángokat valamennyi esetben gyorsan felszámolták. Személyi sérülés egy esetben sem történt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 07:52, kedd | Kék hírek
Életfogytiglanra ítélték a Katzenbach-ügy vádlottjait
Életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte első fokon a Fővárosi Törvényszék hétfőn a Katzenbach-ügy három vádlottját, akik a vád szerint 2009-ben meggyilkolták Katzenbach Imre egykori futballistát.
2025. Április 06. 08:12, vasárnap | Kék hírek
Azonosította és őrizetbe vette a rendőrség a kolozsvári magyar fiatalt bántalmazó férfit
2025. Április 03. 08:06, csütörtök | Kék hírek
Europol: nemzetközi művelet keretében számolták fel a világ egyik legnagyobb pedofilplatformját
Több mint 30 ország hatóságainak közreműködésével, egy összehangolt nemzetközi művelet keretében felszámolták a világ egyik legnagyobb, gyermekek szexuális kizsákmányolására épülő online platformját, a Kidflixet