Hírek
2014. Augusztus 29. 11:46, péntek |
Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek
Virágosabb lett városunk

Az idei esztendőben is meghirdette a „Virágos Kiskunfélegyházáért” mozgalom versenyét a kiskunfélegyházi polgármesteri hivatal
A város lakói előkertjükkel, erkélyükkel, vállalkozásuk előkertjével, az általa gondozott közterülettel nevezhettek a versenyre. A zsűri döntése értelmében heten kaptak elismertét. Az okleveleket Kapus Krisztián polgármester adta át augusztus 28-án özvegy Fazekas Lászlónénak, Fekete Pálnénak, Görög Gergelynének, Juhász Imrénének, Nemcsok Andrásnénak, Szondi Sándornénak és Tóth Sándornénak a városháza dísztermében.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 13. 07:25, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 07:24, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 06:53, vasárnap | Helyi
Lakossági tájékoztató polgármesteri tisztségről történő lemondásról, időközi választás kitűzéséről
2025. Július 12. 14:09, szombat | Helyi
Élvezze a nyári moziélményt a szabadban
Kiskunfélegyháza város önkormányzata és az Ifjúsági Iroda július 12-én és 13-án este szabadtéri moziélménnyel várja az érdeklődőket a Nagyposta melletti parkolóban.