Hírek
2020. Július 14. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Visszahívott egy terméket az egyik áruházlánc

A Lidl visszahívta a Freshona Kukoricás babkonzerv paradicsomszószban 430 grammos terméket, mert a konzervdoboz nem megfelelően zár, ezért fogyasztásra nem javasolt esetleges romlás, penészedés miatt
- közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) honlapján a kereskedelmi lánc tájékoztatása alapján. A tájékoztatás szerint a visszahívás nem minden üzletet érint, ezért azt kérik, hogy a termék azonosítóit mindenki ellenőrizze. Az érintett üzletekben a Lidl plakátot helyezett ki a vásárlók tájékoztatására.
A Nébih honlapján közzétett visszahívott termék azonosító adatai között egyebek közt szerepel, hogy minőségmegőrzési ideje 2023 december 31.
A Nébih arra kéri a vásárlókat, hogy amennyiben a közölt azonosítókkal ellátott termékből vásároltak, ne fogyasszák el, a Lidl blokk nélkül visszafizeti a termék vételárát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld
Magyar módszerrel a kiégés ellen
Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!
2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld
Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok
ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.
2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld
Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés
Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.
2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal
A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre