2024. június 26, szerda - János

2016. December 30. 08:00, péntek | Helyi
Forrás: hirado.hu

Pénteken napos idő várható, de ködös, párás körzetek is maradhatnak.

A késő délutáni, esti óráktól ismét nagy területen jelenhet meg köd. Ezeken a helyeken ónos szitálás és hószállingózás sem kizárt. Tovább mérséklődik az északi szél, már csak a Tiszántúlon lehetnek élénk lökések.

A legmagasabb nappali hőmérséklet a napos területeken 0, +4, a tartósabban ködös tájakon 0, -4 fok között alakul. Késő este -1, -6 fok közé hűlhet le a levegő.

Címkék: idő, időjárás, köd

2024. Június 25. 14:50, kedd | Helyi

Ezt az 5 dolgot tanuld meg, hogy bármikor életet menthess

Nem árt tisztában lenni az alapvető életmentő fogásokkal, amikkel másokon vagy akár saját magadon is segíthetsz.

2024. Június 25. 13:56, kedd | Helyi

Első alkalommal rendeztek erősember-versenyt Kiskunfélegyházán

Egy olyan sportág mutatkozott be Kiskunfélegyházán, amit még eddig soha nem rendeztek meg a városban.

2024. Június 25. 13:47, kedd | Helyi

A pályaudvarokon és a vonatokon is hangsúlyosabb lesz a rendőri jelenlét

Egy európai akció keretében tart ellenőrzést a rendőrség csütörtök reggeltől péntek reggelig vonatokon és pályaudvarokon

2024. Június 24. 09:13, hétfő | Helyi

Sokan ellátogattak a Múzeumok Éjszakájára Kiskunfélegyházán

Az esti vihar ellenére is sokan ellátogattak a Kiskun Múzeumba 2024. június 22-én (szombaton), hogy részt vegyenek a Múzeumok Éjszakája rendezvénysorozaton.