Hírek
2017. Július 10. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Vízibicikliről vízbe esett, majd eltűnt egy férfi a Balatonban

Vízibicikliről vízbe esett, majd eltűnt egy férfi a Balatonban vasárnap kora délután a Siófok-Szabadisóstónál, keresése egyelőre nem járt eredménnyel
- tájékoztatta Bakó Zsuzsanna, a Somogy megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-t. A 35 éves férfi eltűnéséről 13 óra 40 perckor érkezett bejelentés a rendőrséghez, ezután hajókkal és helikopterekkel indultak a keresésére.
Az MTI információi szerint a keresésbe később a vízimentők is bekapcsolódtak, és szonár készülékkel kutatják át a vízterületet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 15. 08:01, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: Brüsszel hibát hibára halmoz a gazdaságpolitika területén
2025. Július 15. 07:59, kedd | Belföld
Pride: hat országgyűlési képviselő mentelmi jogának felfüggesztését indítványozta a legfőbb ügyész
Az áprilisi demonstrációkon történtek kapcsán, kilenc szabálysértési ügyben hat országgyűlési képviselő mentelmi jogának felfüggesztését indítványozta a legfőbb ügyész - közölte a Legfőbb Ügyészség hétfőn az MTI-vel.