Hírek
2022. Október 16. 10:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: bacskiskun.hu
Zöldgazdasági szakemberképzést indít a Bács-Kiskun Megyei Iparkamara

Magyarország a klímaváltozás okán az egyik legjelentősebben érintett égövben van, ezért jelentős lokális éghajlatváltozás megy végbe.
Ahhoz tehát, hogy vállalkozások alkalmazkodni tudjanak a változásokhoz, és további környezetkárosítás nélkül állítsanak elő terméket vagy nyújtsanak szolgáltatást, ismerniük kell a zöldgazdaság módszereit, új technológiát, eszközeit és alapanyagait.
A Zöldszakember képzés résztvevői többek között reális képet kapnak a klímaváltozás aktuális helyzetéről, megértik azt, hogy a zöldgazdaság elveinek használatával hogyan és miért járulnak hozzá a globális klímaváltozás által okozott hatások lassításhoz és a kibocsátások csökkentéséhez.
Megismerik azokat a környezetvédelmi szempontokat, amelyeket a munkájuk során az alapanyag kiválasztásától a hulladékká válásig figyelembe kell venniük.
A Zöldgazdasági szakember képzés óraszáma: 24 óra
További információ: https://www.bkmkik.hu/hu/szakkepzes/felnottkepzes-tanfolyamok/5415-zoldgazdasagi-szakember-kepzes
Forrá/fotó: bkmkik.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 25. 19:48, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2025. Szeptember 25. 19:44, csütörtök | Helyi
Fülöpjakabon bukott le a nyolc éve körözött férfi
Fülöpjakabon, egy tanyán fogták el a rendőrök azt a férfit, aki ellen európai elfogatóparancs volt érvényben.
2025. Szeptember 24. 15:18, szerda | Helyi
111 motoros szív dobbant egyszerre a jótékonyságért Félegyházán
Hatalmas sikerrel zárult az I. Félegyházi Jótékonysági GentleWo-men’s Gurulás, amelynek bevételéből a Kecskeméti Koraszülött Osztály kap támogatást.
2025. Szeptember 22. 14:00, hétfő | Helyi
Megújult Kincskereső kisködmön – különleges tárlat Félegyházán
2025-ben a SCOLAR KID gondozásában jelent meg a Kincskereső kisködmön új, különleges kiadása, amely több szempontból is egyedülálló.