2024. július 5, péntek - Sarolta, Emese

Bűnmegelőzési nap
2017. Május 29. 12:24, hétfő |

Bűnmegelőzési nap

2017. június 8-án 10 órától 15 óráig a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnmegelőzési napot szervez a Petőfi téren.

Az osztálypénzüket ajánlották fel
2017. Május 29. 10:13, hétfő |

Az osztálypénzüket ajánlották fel

A közgazdasági szakgimnázium 10/B osztályos diákjai az osztálypénzüket ajánlották fel, hogy megszervezhessenek a parkerdőben egy feledhetetlen napot a Göllesz Iskola tanulóinak.

Nem merülhet feledésbe hazafiságuk
2017. Május 29. 09:05, hétfő |

Nem merülhet feledésbe hazafiságuk

A Hősök Napja alkalmából az I. és II. világháborúban elesett hősökre emlékeztek május 28-án, vasárnap.

Harmadikok lettek a félegyházi kollégisták
2017. Május 29. 09:00, hétfő |

Harmadikok lettek a félegyházi kollégisták

A félegyházi kollégista diákok vitték el a harmadik helyezettnek járó kupát, az első díjat pedig a törökszentmiklósi sportolók kapták a hétvégén megrendezett Kollégiumi Olimpián.

Minenkinek jár két ingyenes lehetőség!
2017. Május 28. 18:00, vasárnap |

Minenkinek jár két ingyenes lehetőség!

Nem csak diplomásokra van szükség a munkaerőpiacon!

A mobilfüggőség egyre komolyabb gondokat okozhat
2017. Május 28. 17:00, vasárnap |

A mobilfüggőség egyre komolyabb gondokat okozhat

Az okostelefon függőség egy olyan tünetegyüttes, mely a modern emberiség számára egyre komolyabb problémát jelent.

A sírás ezért egészséges
2017. Május 28. 16:00, vasárnap |

A sírás ezért egészséges

A könnyezést számos dolog, illetve érzelmi reakció beindíthatja, és kutatások szerint sok szempontból hasznos lehet testünk és lelkünk számára is.

Minden ágazatban szükség lenne a nyugdíjas munkaerőre
2017. Május 28. 15:00, vasárnap |

Minden ágazatban szükség lenne a nyugdíjas munkaerőre

Ez derül ki abból a piaci felmérésből, amelyet a Magyarországi Diákvállalkozások Országos Érdekképviseleti Szövetsége (DiákÉSZ) készített megbízói körében és a DiákÉSZ elnöke ismertette az M1 aktuális csatornán.

A verejték ezt árulja el az egészségünkről
2017. Május 28. 14:00, vasárnap |

A verejték ezt árulja el az egészségünkről

Az izzadás szervezetünk beépített hűtőrendszere - ha testhőmérsékletünk megemelkedik, akkor a verejtékmirigyek működésbe lépnek, hogy folyadék párologtatásával csökkentsék a hőt.

Büntetik a lógást, de a szigor önmagában mit sem ér
2017. Május 28. 13:00, vasárnap |

Büntetik a lógást, de a szigor önmagában mit sem ér

Egyre több az iskolakerülő!

Sportolj! 7+1 okot adunk rá
2017. Május 28. 11:00, vasárnap |

Sportolj! 7+1 okot adunk rá

Egészségesebbek, fittebbek, izmosabbak, magabiztosabbak lehetünk, ha nem sajnáljuk az időt, energiát arra, hogy hetente néhányszor mozogjunk valamit.

Készül a Mamma Mia folytatása
2017. Május 28. 10:00, vasárnap |

Készül a Mamma Mia folytatása

Tíz évvel a nagy sikerű Mamma Mia! című zenés film bemutatása után mozikba kerül a folytatás is - számolt be róla a BBC News.