Hírek
2021. November 15. 09:54, hétfő |
Helyi sport
Forrás: Szabó József
3 arany és 4 bronzérem született a Balla József Emlékversenyen

Igazi birkózó ünnepnek voltak részesei azok, akik részt vettek a Kecskeméti Sportiskola Birkózó Szakosztálya által rendezett Balla József Emlékversenyen.
Szombaton, a Mercedes Kosárakadémia megtelt birkózókkal és szurkolókkal, szinte kicsinek bizonyult a hatalmas terem. A rendezvényen megjelent Lőrincz Tamás olimpiai, világ és Európa-bajnok is.
A magas színvonalú versenyre több mint 350 kis birkózó érkezett 6 korosztályban az ország minden részéről, illetve a határon túlról is, Lengyelországból, Németországból, Szerbiából, Szlovákiából és Csehországból.
Természetesen a félegyházi birkózók is részt vettek a rangos eseményen, méghozzá sikeresen: 3 arany és 4 bronzérmet sikerült szerezni.
Aranyérmesek:
Nagy Hunor 9 évesen már számos versenyen ért el sikereket, ezúttal sem talált legyőzőre a -36 kg-os súlycsoportban.
Bárány-Almási Tamás kinőtte régi súlycsoportját. Az új, 76 kg-os kategóriában remekül mutatkozott be, ugyanis többek között legyőzte a ferencvárosiak országos bajnokát is.
Czakó Zoltán mindössze 85 kg-osan a nehézsúlyúak között próbált szerencsét. Nála 30-40 kg-mal nehezebbeket is legyőzött.
Bronzérmesek:
László Eszter a 6-7 évesek és Bene Zsombor a 8-9 évesek között.
Hideg Zita a 46 kg-os fiúk között remek győzelmek révén feljutott a dobogó harmadik fokára, ikertestvére, Hideg Balázs négy győzelemmel és egy vereséggel pedig a -42 kg-ban lett harmadik.
Bene Ivett ötödik lett az 50 kg-osok között.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 29. 15:21, hétfő | Helyi sport
Éremesővel Köszöntött az Ősz a Koppányoknál
2025. szeptember 14-én rendezte meg a Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sport Egyesület az 54. Tűzmadár Íjászversenyét, megy egyben a 2025-ös Tűzmadár Versenysorozat döntő fordulója is volt.
2025. Szeptember 29. 10:27, hétfő | Helyi sport
Bianka újabb aranya, félegyházi fiatalok a dobogón Miskolcon
Kettő országos bajnokságon mérettették meg magukat a birkózók az elmúlt hét végén.
2025. Szeptember 14. 13:45, vasárnap | Helyi sport
Közel 250 résztvevővel rendezték meg a Ludas Matyi Futamot Kiskunfélegyházán
A Jogging Plus Sportegyesület hetedik alkalommal szervezte meg a Ludas Matyi Futamot, amely a XXVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál programjaként, 2025. szeptember 13-án zajlott.
2025. Szeptember 12. 10:10, péntek | Helyi sport
Kunkarika 2025 – Kerékpáros Teljesítménytúra Kiskunfélegyházáról
Egy családias hangulatú, Kiskunfélegyházáról induló kerékpáros teljesítménytúrára invitálnak mindenkit 2025. szeptember 28-án, vasárnap 10 órától.