Városlista
2025. szeptember 19, péntek - Vilhelmina

Hírek

2023. Május 30. 14:50, kedd | Helyi

Fiatal édesanya két kiskorú gyermekkel kér segítséget Félegyházán

Fiatal édesanya két kiskorú gyermekkel kér segítséget Félegyházán

Kiskunfélegyházán az egyik család kiemelt krízishelyzetbe került.

Egy édesanya két kiskorú gyermekét egyedül neveli az édesapa tragikus körülmények között hunyt el a közelmúltban. Ennek kapcsán kialakult napi szintű nehézségek árnyékolják be a félárvák jelenét. Lakhatásuk s ezzel kapcsolatosan csonka családban való további együttlétük komoly veszélybe került. Jelenleg a Remény a legnagyobb társ. Bízunk benne, hogy Ön is segíti a család jelenét, hogy lehessen a családnak jövője. Kérem amennyiben teheti, tartós élelmiszerrel, tisztálkodó szerrel, tisztítószerrel és/vagy pénzügyi felajánlással járuljon hozzá „Remény” jeligére az alábbi számlaszámon:

Számlatulajdonos: HumanumSalma Humanitárius Közhasznú Alapítvány
Számlaszám: 51700090-10018747
Közlemény: „Remény”
Kérjük, közleménybe mindenképp írják bele a „Remény” jelszót!

Szeretettel, tisztelettel felajánlásaikat a Civil Szervezetek Szövetségének Irodájában (6100 Kiskunfélegyháza, Fekete Pál sétány 4/14., Fókusz Takarék mögötti udvarban) 8-16 óra között fogadjuk. Adományát kérjük, „Remény” jeligével lássa el. Adományaikat elkülönítve kezeljük!

Köszönjük a család nevében felajánlásaikat!

HumanumSalma Humanitárius Közhasznú Alapítvány

Kérdés esetén bizalommal keressen!
Kapcsolattartó:
Bc. Némedi-Varga Beatrix
Alapító elnök
Telefonszám: 06-70/701-8173
E-mail: salma.betty@gmail.com

Cselekvő szeretetüket tisztelettel köszönjük!

Fotó: illusztráció

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 18. 22:17, csütörtök | Helyi

250 millió forint támogatásban részesültek a Kiskunmajsai járás települései

2025. szeptember 18-án, ünnepélyes keretek között adták át a Versenyképes Járások Program támogatói döntéseit Kiskunmajsán, a Konecsni György Művelődési Központban.

2025. Szeptember 18. 15:24, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2025. Szeptember 16. 12:15, kedd | Helyi

Sokba kerül a reggeli száguldozás

Vármegyénkben egy hét alatt 64 rendőri intézkedést igénylő baleset történt, amelyekben tizenkilencen sérültek meg.

2025. Szeptember 16. 11:48, kedd | Helyi

Október 1-től már benyújtható a háromgyerekes anyák kedvezményéről szóló adóelőleg-nyilatkozat

A három gyermeket nevelő anyáknak október 1-től nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a törvényben meghatározott, munkával megszerzett jövedelmeik – így például a munkabér – után.