2024. július 1, hétfő - Annamária

A Vár Kupán bizonyítottak birkózóink
2014. December 17. 08:04, szerda |

A Vár Kupán bizonyítottak birkózóink

Segesvárra utazott 12 fiatal birkózó az elmúlt hétvégén, hogy részt vegyen a "Vár Kupa" elnevezésű versenyen, amelyet már 6. alkalommal rendeztek meg.

Ajándék a nagycsaládosoknak
2014. December 16. 17:09, kedd |

Ajándék a nagycsaládosoknak

A hagyományoknak megfelelően idén is 5-5 ezer forintos ajándékutalványt kapnak karácsonyra az önkormányzattól a nagycsaládosok.

Kecskeméten oltottak a félegyházi lánglovagok
2014. December 16. 13:58, kedd |

Kecskeméten oltottak a félegyházi lánglovagok

Az elmúlt 24 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába 3 tűzesettel és 2 műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Felhívás
2014. December 16. 13:25, kedd |

Felhívás

Értesítjük a tisztelt lakosságot, hogy 2015 januárjában a DÉMÁSZ munkatársai Kiskunfélegyházán levágják azokat a faágakat, gallyakat, amelyek az ingatlanok előtt a vezetékek biztonsági távolságán belül vannak.

Hét tipp a biztonságos téli közlekedéshez
2014. December 16. 12:50, kedd |

Hét tipp a biztonságos téli közlekedéshez

Kiemelt odafigyelést követel a közúton közlekedőktől az időjárási viszonyok megváltozása. Fontos a gépjárművek téli felkészítése, a vezetéstechnikai átállás, a „téli rutin” megszerzése.

Piaci árak
2014. December 16. 10:28, kedd |

Piaci árak

Árak a félegyházi piacon.

Pályázatot hirdettek helyi értéktárak témában
2014. December 16. 09:21, kedd |

Pályázatot hirdettek helyi értéktárak témában

A Földművelésügyi Minisztérium és a Hungarikum Bizottság pályázatot hirdet nemzeti értékek és hungarikumok gyűjtésének, megismertetésének, gondozásának támogatására.

Horthy és Szálasi zsidópolitikája
2014. December 15. 21:14, hétfő |

Horthy és Szálasi zsidópolitikája

A magyar holokauszt emlékév alkalmából tart előadást december 16-án 17 órától „Horthy és Szálasi zsidópolitikája” címmel prof. Dr. Karsai László, a Szegedi Tudományegyetem tanára, az MTA doktora a Hattyúházban.

Pengő János (Kunvill Kft.) az ÉV VÁLLAKOZÓJA
2014. December 15. 13:55, hétfő |

Pengő János (Kunvill Kft.) az ÉV VÁLLAKOZÓJA

Büszkeséggel tölt el minket kiskunfélegyháziakat, hogy december elején Budapesten Pengő János, a Kunvill Kft. ügyvezető igazgatója vehette át az \"Év vállalkozója\" díjat.

Kazán füstölt vasárnap a Szent Imre herceg utcában
2014. December 15. 11:23, hétfő |

Kazán füstölt vasárnap a Szent Imre herceg utcában

Az elmúlt 72 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába két tűzesettel és négy műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Jól céloztak a Koppányok Békéscsabán
2014. December 15. 11:04, hétfő |

Jól céloztak a Koppányok Békéscsabán

Békéscsabán rendezték meg a hétvégén a XVI. Kerecsen Kupa íjászversenyt. A magas színvonalú versenyt a Csaba Lovas Íjászok szervezték. A Turul Koppány Íjászai HE tizenegy fővel érkeztek a megmérettetésre.

Bács-megyei csapatok a Nemzeti Sakk Csapatbajnokságban
2014. December 15. 08:59, hétfő |

Bács-megyei csapatok a Nemzeti Sakk Csapatbajnokságban

Megyei csapataink december 14-ei eredményei.