2024. július 1, hétfő - Annamária

Forgalomlassító demonstráció Bács-Kiskun megyében
2014. December 15. 07:00, hétfő |

Forgalomlassító demonstráció Bács-Kiskun megyében

Ideiglenes forgalomkorlátozásra kell számítania a közlekedőknek az 54-es és a 44-es számú főúton december 15-én – tudatta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság.

Hegedűszó és zengő dalok a Szent István templomban
2014. December 14. 17:16, vasárnap |

Hegedűszó és zengő dalok a Szent István templomban

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesületének Adventi Hangversenyének a Szent István templom adott otthont ma (2014. december 14-én). Csodálatos dalok csendültek fel és fülbemászó vonós hangszerelésű dallamok tették meghitté az estét.

Lenmag – pici magban bomba erő
2014. December 14. 17:00, vasárnap |

Lenmag – pici magban bomba erő

A lenmag az agyműködést serkentő és koleszterinszintet csökkentő hatása miatt elsősorban ér- és szívbetegeknek ajánlott.

Fontossági sorrend: a parlamenti autók után a gyerekek ellátása
2014. December 14. 15:00, vasárnap |

Fontossági sorrend: a parlamenti autók után a gyerekek ellátása

Az elvándorlás miatt akadozik az ellátás a gyerekosztályon, de nincs pénz a helyrehozatalra.

Ikszelt a nyitómérkőzésen a Félegyházi Térségi Sportiskola csapata
2014. December 14. 11:57, vasárnap |

Ikszelt a nyitómérkőzésen a Félegyházi Térségi Sportiskola csapata

Négy csapat részvételével zajlanak ma (december 14-én) a fiú Futsal U20 II. o. „C” csoportjának soron következő bajnoki mérkőzéseit a KÉSZ Aréna Sportcsarnokban.

A bolti fűszerpaprikák ugyan nem mérgezők, de nem is jók
2014. December 14. 10:00, vasárnap |

A bolti fűszerpaprikák ugyan nem mérgezők, de nem is jók

A hatósággal közösen teszteltünk fűszerpaprikákat, amelyek között a magyarok se jók, de legalább jobbak, mint a pokoli "gyüttmentek".

Folytatódik az évszakhoz képest enyhe idő
2014. December 14. 07:23, vasárnap |

Folytatódik az évszakhoz képest enyhe idő

Ma az ország nagy részén a változóan felhős ég mellett hosszabb-rövidebb napos időszakokra is számíthatunk, délelőtt délkeleten még lehetnek tartósabban felhős vidékek is.

Élő pontyot venne? Nem lesz
2014. December 14. 05:30, vasárnap |

Élő pontyot venne? Nem lesz

A Földművelésügyi Minisztérium tájékoztatása szerint a december 17-én hatályba lépő minisztériumi rendelet megszabja, értékesítésig a halak tárolhatók tartályban, eladni csak olyan kábítást követően szabad.

Futsal beharangozó
2014. December 13. 20:31, szombat |

Futsal beharangozó

A fiú futsal U20 II. o. „C” csoportjának soron következő bajnoki mérkőzéseit a KÉSZ Aréna Sportcsarnokban rendezik négy csapat részvételével. A Félegyházi Térségi Sportiskola a tabella harmadik helyén áll 6 ponttal.

A legszebb ajándék a szeretet!
2014. December 13. 19:34, szombat |

A legszebb ajándék a szeretet!

A harmadik adventi gyertya lobbant lángra ma (december 13-án) a városházánál. A közelgő ünnep üzenetéről, az ajándékozásról Hajagos Gyula, a Szent István templom plébánosa beszélt.

Luca napi mulatság a művelődési központban
2014. December 13. 19:25, szombat |

Luca napi mulatság a művelődési központban

Kézműves foglalkozással kezdődött ma (december 13-án) délután az idei Luca napi mulatság a művelődési központban.

A veterán labdarúgók teremtornáját Kecskemét csapata nyerte
2014. December 13. 19:00, szombat |

A veterán labdarúgók teremtornáját Kecskemét csapata nyerte

Az Országos Veterán Labdarúgó SE szervezésében négy csapat randevúzott november 13-án a KÉSZ Aréna Sportcsarnokban.