2024. június 26, szerda - János

Sikeresen szerepeltek tornászaink
2014. December 08. 14:08, hétfő |

Sikeresen szerepeltek tornászaink

Jövő Bajnokai DSE torna szakosztálya a hétvégén egy igen rangos tornaversenyen vett részt.

A könyvtárba is ellátogatott a Mikulás
2014. December 08. 12:30, hétfő |

A könyvtárba is ellátogatott a Mikulás

Ünnepváró családi szombat délelőttöt rendeztek december 6-án a városi könyvtárban.

Meleg ruha és forró tea
2014. December 08. 11:25, hétfő |

Meleg ruha és forró tea

Folytatódik a kiskunfélegyházi MSZP és Societas közös ruhaosztási akciója a Béke téren. A december 2-i és 5-i alkalmakon ugyanis nem várt, rendkívüli érdeklődést tapasztalhattak a szervezők, ráadásul az adományok is tovább gyarapodta

Meghitt Mikulás-nap az otthonban
2014. December 08. 11:01, hétfő |

Meghitt Mikulás-nap az otthonban

Fontos feladatot lát el évek óta a Családok Átmeneti Otthona Kiskunfélegyházán.

Ünnepeltek a mozgáskorlátozottak
2014. December 08. 10:31, hétfő |

Ünnepeltek a mozgáskorlátozottak

Hagyományos ünnepi karácsonyváró rendezvényét tartotta december 6-án a Kiskunfélegyházi Mozgáskorlátozottak Egyesülete, melynek idén is a Szakmaközi Művelődési Ház adott otthont.

Érik az Astra - Árkád ETO álomdöntő
2014. December 08. 10:20, hétfő |

Érik az Astra - Árkád ETO álomdöntő

A női Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén az ETO egygólos győzelmet aratott Hajdúböszörményben, az Astra pedig a Tolna otthonából távozott győzelemmel.

Miért vonzódik a férfi idősebb nőkhöz?...Megkérdeztük
2014. December 08. 10:00, hétfő |

Miért vonzódik a férfi idősebb nőkhöz?...Megkérdeztük

Van néhány dolog, melyben az idősebb nők lekörözik a fiatalokat. Íme, a férfiak véleménye.

A Fortuna vitte haza az idei Mikulás Kupát
2014. December 07. 23:31, vasárnap |

A Fortuna vitte haza az idei Mikulás Kupát

Teremlabdarúgó tornát rendeztek a hétvégén Mikulás Kupa elnevezéssel városunkban. A megmérettetésen a legjobbnak a Fortuna csapata bizonyult, a második helyen a Kunszállás, míg a harmadikon a Spillerek végeztek.

Jó hazánk megítélése Németországban
2014. December 07. 21:05, vasárnap |

Jó hazánk megítélése Németországban

Szentmisével kezdődött december 5-én az Ótemplomi Esték. Az egyházi szertartást követően Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke Hans Kaiser, Türingia tartomány volt miniszterével beszélgetett.

Lapátoljunk cukrot a gyerekbe!
2014. December 07. 18:00, vasárnap |

Lapátoljunk cukrot a gyerekbe!

„Elhíztam télen, pedig úgy vigyáztam, alig ettem sütit, csak néha csokikát” – ugye önök is hallották már ezt a mondatot? Vagy esetleg ki is mondták, sajnálkozó arcot vágva, miközben derekukat szorította a nadrág?

Borok tárolása
2014. December 07. 17:00, vasárnap |

Borok tárolása

Egyre nagyobb divat több palack különböző bort tartani otthon. Nem mindegy viszont, hogyan tároljuk ezeket, ha szeretnénk az ital minőségé megőrizni.

Már komolyabb mínuszok is jöhetnek
2014. December 07. 16:00, vasárnap |

Már komolyabb mínuszok is jöhetnek

Úgy tűnik, csak kedden süt majd ki a nap, és a hét második felében már akár mínusz 6 fok is lehet.