2024. július 1, hétfő - Annamária

Lakossági fórumot tart az önkormányzati főépítész
2017. Június 06. 12:21, kedd |

Lakossági fórumot tart az önkormányzati főépítész

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzat jövő év végéig elkészíti Kiskunfélegyháza Város Településfejlesztési koncepcióját, Településképi arculati kézikönyvét...

Kell több órás várakozásra számítani nyáron a határoknál?
2017. Június 06. 11:30, kedd |

Kell több órás várakozásra számítani nyáron a határoknál?

A szisztematikus határellenőrzésre vonatkozó szabályozás hatályba lépésének első napjaiban hatalmas sorok alakultak ki a schengeni zóna külső határain.

Mit fogunk inni idén nyáron?
2017. Június 06. 10:45, kedd |

Mit fogunk inni idén nyáron?

A nyárias meleg beköszöntével egyre nagyobb figyelmet kell fordítani a hidratációra, azaz szervezetünk folyadékszükségletének biztosítására.

Megszűnik a roamingfelár EU-n belül
2017. Június 06. 10:43, kedd |

Megszűnik a roamingfelár EU-n belül

Június 15-étől bárhol az Európai Unión belül felárak nélkül, a belföldi díjszabás szerint lehet mobiltelefonról hívást kezdeményezni és fogadni, SMS-t írni és internetezni.

Piaci Árak
2017. Június 06. 10:38, kedd |

Piaci Árak

Tekintsék meg a félegyházi zöldség-gyümölcs piac legfrissebb árait.

Látványgyűrűzik a fehér gólyákat
2017. Június 06. 10:13, kedd |

Látványgyűrűzik a fehér gólyákat

A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) madárgyűrűzői idén júniusban is több olyan gólyafióka-gyűrűzési akciót szerveznek, amire szeretettel várják az érdeklődőket.

Hamarosan Tréfás Békás Forgatag!
2017. Június 06. 10:06, kedd |

Hamarosan Tréfás Békás Forgatag!

Immáron második alkalommal rendezi meg a Tréfás Békás Forgatagot június 17-én (szombaton) a Bajcsy Iskola (Szent Imre herceg u. 1-3.) udvarán Balla László alpolgármester, a körzet önkormányzati képviselője.

Tekintse meg Ön is a kőfaragó fesztiválon készült alkotásokat
2017. Június 06. 09:32, kedd |

Tekintse meg Ön is a kőfaragó fesztiválon készült alkotásokat

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy az Európai Kőfaragó Fesztiválon készült alkotások a Polgármesteri Hivatal Aulájában megtekinthetők.

Találkozó Rácz Zsuzsa íróval
2017. Június 06. 09:23, kedd |

Találkozó Rácz Zsuzsa íróval

Találkozó Rácz Zsuzsa íróval, a Richter Aranyanyu-díj alapítójával. Vendége Garai Erzsébet, aki 2016-ban vette át a Richter Aranyanyu-díjat egészségügyi szakdolgozói kategóriában.

A félegyházi Szűts Tamás két alkotása is jelen volt az Országos Kisplasztikai Tárlaton
2017. Június 06. 08:48, kedd |

2017. május 24-én nyitották meg a Stefánia Palotában az Országos Kisplasztikai Tárlatot, melyen városunk közismert művészének, Szűts Tamásnak két alkotása is jelen volt.

5 nélkülözhetetlen biztonsági tipp
2017. Június 05. 17:00, hétfő |

5 nélkülözhetetlen biztonsági tipp

Minden veszélyre nem lehet felkészülni, de az alapvető intézkedésekre felhívják a kis és nagy cégek figyelmét a NetIQ szakértői.

Egyre nagyobb fenyegetés az emberiség az állatvilágra
2017. Június 05. 16:00, hétfő |

Egyre nagyobb fenyegetés az emberiség az állatvilágra

A Föld népessége jelenleg hétmilliárd fő és várhatóan négymilliárddal leszünk többen az évszázad végére.